جشن شکوفه های کلاس اول

گزارشی از جشن شکوفه ها ، اولین روز ورود آقا پسرای قشنگمون به کلاس اول دبستان.

سلام
عرض ادب و احترام خدمت اولیای گرامی
و همینطور یه سلااااااااااااااام پر انرژی و باحال به آقا پسرای گل مون.
هووورررررراااااااااااا. جشن داریم چه جشنی ، جشن روز اول ورود گل پسرامون به مدرسه و کلاس اول دبستان که به اسم جشن شکوفه ها می شناسیمش.

برنامه ما تو این روز مهم اینطور شروع شد که اول از همه بچه های عزیزمون قبل ورود به حیاط مدرسه ، با دوتا از آقا ها صحبت میکردن و از احساس شون تو روز اول و نظرشون راجب این جشن حرف می زدن. وقتی میخواستن وارد مدرسه بشن کارت های اسامی هر کدوم رو بهشون دادیم تا همین ابتدای کار بتونیم با اسم قشنگ تک به تک بچه ها آشنا بشیم و دوستی بین مون خیلی زود شروع بشه. برنامه دوم ما بازی دسته جمعی بچه ها  کنار معلم ها با کلی توپ رنگی بود.

کنار هم دویدیم ، بالا و پایین پریدیم ، استپ یخ بازی کردیم ، توپ ها رو پرتاپ کردیم رو به اسمون و یه بارون توپی بوجود اوردیم و حسابی خندیدیم. تو همین حین معلم راهنما خوبمون با اولیا جلسه کوتاهی داشتن و ما هم وقتی بازیمون تموم شد با بچه ها رفتیم پیش اولیا تا برنامه سوممون رو اجرا کنیم.
قسمت سوم برنامه ما مسابقه استیجی بود که از همه بچه ها دعوت شد تا بیان هم خودشون رو به بقیه دوستاشون معرفی کنن و هم اینکه چند دقیقه ای دوباره کنار دوستاشون بازی های گروهی قشنگی رو مثل بشین و پاشو برعکس و چند تا بازی دیگه …. انجام بدن. وقتی بچه ها همه نشستن نمایش عروسکی مون شروع شد و دوست جدید بچه ها که اسمش پویاست اومد پیش مون. پویا امسال کنار ما و همراه بچه ها تو کلاس اوله و قراره کلی نکته و اتفاق قشنگ با پویا برای بچه ها داشته باشیم.

بعد از رفتن پویا تک به تک معلم ها توسط معلم راهنما معرفی شدند و بلافاصله رفتیم برای قسمت بعدی جشن مون، درست کردن کاردستی مادر و پسری. عجب اتفاق قشنگی. عکس چهره هر کدوم از آقا پسرامون به همراه مقوا و کاغذ رنگی و کلی ابزار دیگه در اختیارشون گذاشتیم تا همراه مادران گرامی یه کار دستی قشنگ با هم بسازند.

بعد از تموم شدن این فعالیت از میهمانانمون پذیرایی کردیم و بچه ها با کار دستی هایی که به کمک مادر ساختن اومدن به سمت حیاط و کنار معلم راهنماشون یه عکس یادگاری انداختن و از طرف مدرسه یه گل قشنگ تقدیم شد به پسرای قشنگ تر از گل مون. قسمت آخر برنامه مون کنار بچه هایی که لحظه های ما رو شیرین کردند و کنارشون کلی بازی کردیم و خندیدم بستنی خوردیم و باهم خداحافظی کردیم تا روز بعدی و شروع یه سال تحصیلیه پر از بازی و شادی و درس و یادگیری و اتفاقات قشنگ همراه با سلامتی برای همه مون.

 

 

اخبار مرتبط