افتخار آفرینی میزان ها در عرصه بین المللی؛ مسابقات اختراعات در تایلند

دانش افزایی میزان

مخترعین میزان در مسابقات بین المللی تایلند ، همه مدال را کسب کردند!

خدمت میزانی های عزیز بابت افتخار آفرینی و کسب مدال در مسابقات اختراعات و تکنولوژی کشور تایلند  عرض تبریک دارم. ✅?   
دانش افزایی میزان در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ دوره های جدیدی را برای دانش آموزان در نظر گرفته که بتوانند. خلاقیت خود را افزایش دهند و با تکنیک های افزایش خلاقیت آشنا شوند و با ترکیب ایده های خود با فناوری های روز دنیا به ایده های جدید برسند و حاصل این فرایند اختراع نو ، و قابل ثبت باشد.

به لطف خدا تمامی دانش آموزان این دوره صاحب یک ایده نوآورانه شدند و مراحل ثبت را طی می کنند.

اتمام این دوره آموزشی مصادف شد با مسابقات اختراعات تکنولوژی تایلند و از بین شرکت کننده گان این دوره سه نقر میزانی به این مسابقات راه پیدا کردند، که توانستند عملا همه رتبه های برتر این دوره از مسابقات را درو کنند!

?جناب آقای حسین شاه آبادی (دبستان پسرانه میزان تهران) – مدال طلا
?سرکار خانم یکتا رستمی (دبستان دخترانه میزان تهران)  – مدال نقره
?جناب آقای محمد معین جلالی(دبستان پسرانه هدهد-میزان اصفهان) – مدال برنز

نمایشگاه بين المللي اختراعات و تکنولوژی های نوین در کشور تایلند IPITEX 20
نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات کشور تایلند (IPITEX) همه ساله زیر نظر مستقیم دولت و توسط موسسه ملی تحقیقات کشور تایلند و با حمایت فدراسیون جهانی مخترعین IFIA، سازمانهای علمی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با مخترعین و وزارتخانه های علوم ، آموزش و تحقیقات بیش از ۳۰ کشور از جمله فرانسه ، آلمان ، رومانی ، روسیه ، کرواسی ، مالزی ، مجارستان ، پرتغال ، هلند ، اسپانیا ، کرۀ جنوبی ، تایوان و … برگزار می گردد. تاریخ برگزاری این عرصه بین المللی در سال ۲۰۲۱ میلادی ۲ الی ۶ فوریه برابر با ۱۵ لغایت ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ می باشد.

اطلاعات کلی نمایشگاه

به طور متوسط همه ساله در حدود ۷۰۰ مخترع از ۳۰ كشور جهان در اين رخداد بين المللي در مساحتي به متراژ ۸۵۰۰ متر مربع در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي شهر بانکوک حضور مي يابند و همچنين آمار بازديد كنندگان از اين نمايشگاه به طور ميانگين در حدود يكصد هزار نفر بوده كه در حدود بیست درصد از اين بازديد كنندگان متخصصين و سرمايه گذاران كارخانه ها و مراكز مهم توليدي کشور تایلند مي باشند.

به دلیل همگیری و بحران جهانی ویروس کرونا این جشنواره امسال به صورت غیر حضوری برگذار گردیده .

برای این سه فرزند عزیزم و همه میزانی ها آرزوی موفقیت دارم .
همچنین از تلاشهای فراوان مربیان گرانقدر سرکار خانم ندا ساجدی و سرکار خانم ملیکا اسماعیل پور که در پرورش و هدایت استعداد فرزندان عزیزمان نقش اصلی را ایفا کردند. بی نهایت سپاسگذارم
.


محمد جواد علی اکبریان
مسول واحد دانش افزایی میزان
سه شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰

اخبار مرتبط